4 kovo, 2024

ACTIVECITEZENS.LT

Aktualios sporto ir sveikatos naujienos

Cristiano Ronaldo nori palikti „Manchester United”

Cristiano Ronaldo nori palikti "Manchester United" šią vasarą, jei iš"Premier" lygos klubas gaus tinkamą pasiūlymą.
Cristiano-Ronaldo

Cristiano Ronaldo nori palikti „Manchester United” šią vasarą, jei iš”Premier” lygos klubas gaus tinkamą pasiūlymą, teigiama daugelyje pranešimų.

37-erių metų portugalų puolėjas praėjusią vasarą iš „Juventus” grįžo į „Old Trafford”, tačiau, nepaisant to, kad praėjusį sezoną buvo geriausias „United” vartininkas ir trečias „Premier” lygoje, kampanija apskritai buvo nuvilianti.

„United” užėmė šeštąją vietą „Premier” lygoje ir nepateko į Čempionų lygą, todėl penkiskart „Auksinio kamuolio” laimėtojui, kuriam iki sutarties pabaigos liko vieneri metai ir dar vieneri pasirinktinai, pirmą kartą teko žaisti Europos lygoje.

Mančesterio „United” tvirtai tvirtina, kad 24 įvarčius visose varžybose įmušęs C. Ronaldo nėra parduodamas, o naujasis vadybininkas Erikas ten Hagas norėtų su juo dirbti.

Ronaldo per šešerius trofėjų kupinus metus su „United” laimėjo tris „Premier” lygos titulus ir Čempionų lygą, o 2009 m. išvyko į Madrido „Real”, o 2018 m. – į „Juventus” ir abiejuose klubuose surinko daugiau trofėjų.

Artimiausiomis dienomis „United” užsienio žaidėjai turėtų pranešti apie treniruotes prieš penktadienį išskrisdami į Tailandą, kur prasidės jų priešsezoninė kelionė.